Obstawianie meczy piłki nożnej

przez Gracz
Obstawianie meczy piłki nożnej

Wielu z Was zastanawia się nad tym jak obstawiać mecze piłki nożnej żeby wygrać z bukmacherem…

A odpowiedź jest bardzo prosta – jeśli chodzi na przykład o obstawianie piłki nożnej to wystarczy wyspecjalizować się tylko w jednej jedynej lidze – najlepiej nie topowej …

Piłka nożna króluje nie tylko w śród polskich kibiców, ale również wśród polskich typerów którzy obstawiają ja na zakładach bukmacherskich online. Właściwie nie ma dnia, by na świecie nie odbywał się mecz piłki nożnej, który nie moglibyśmy obstawić. To jest bardzo duża przewaga tej dyscypliny sportowej. W sieci znajdziemy też dużo informacji na temat statystyk, formy zawodników, ich wykluczenie i wiele innych.

TOP 3 promocji na start u bukmacherów
aktualizacja: 5 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Obstawianie meczy piłki nożnej

Przejdźmy zatem do rodzajów zakładów z jakimi mamy do czynienia w piłce nożnej. Jest ich naprawdę sporo. Każdy znajdzie tu coś dla siebie niezależnie od własnej strategii. Znajdziemy zarówno niskie jak i wysokie kursy. Zanim zaczniemy je wymieniać warto dodać, że niezależnie od tego jaki rodzaj zakładu wybierzemy to będzie on rozliczny z regulaminowego czasu gry, czyli 90 minut.

Oczywiście niekiedy sędzia dodaje jeszcze kilka minut (2-3 minuty). Ten czas liczony jest w regulaminowym czasie gry. Ale kiedy mamy już dogrywkę czy rzuty karne to jest to już zupełnie co innego.

Przechodząc do rodzajów zakładów w piłce nożnej należy zacząć od najpopularniejszego – wynik spotkania. Tutaj mamy na myśli końcowy wynik jakim może być wygrana, przegrana lub remis. Nie ma tu zbyt wielkiej filozofii. Tym bardziej, jeśli gra wielki faworyt.

Przy odpowiedniej analizie możemy również trafiać wyższy kursy. Jeszcze większe kursy czekają nas na kolejnej opcji, a jest nią: do przerwy/koniec meczu – tak możemy to przetłumaczyć na język polski. To rodzaj zakładu popularny, ale jego stopień trudności jest już o wiele wyższy.

Tutaj typujemy jaki wynik będzie do końca meczu (1×2), a następnie na jego koniec (również 1×2). Bywa tak, że do przerwy prowadzi druga drużyna, a na koniec wygrywają gospodarze. Wtedy taki typ widnieje pod postacią 2/1. Jeśli mamy do czynienia z faworytem i kurs na jego zwycięstwo jest zbyt niskie, a uważamy, że zacznie od strzelać gole już od pierwszych minut to warto obstawić zakład 1/1.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

Aby jednak nie czekać na koniec meczy możemy wygrać jeszcze jedną opcję – zakład na wynik po pierwszej połowie.

Tu obstawiamy zupełnie to samo co możemy obstawiać w całym meczu. Mogą być to kartki, gole, wygrana danego zespołu, itd. Jednak jednym z najbardziej popularnych rodzajów zakładów na piłkę nożną tuż za zakładem 1×2 jest zakład na sumę goli – powyżej/poniżej.

Tu mamy bardzo wiele możliwości. Możemy obstawić sumę goli w całym meczy (oczywiście w regulaminowym czasie gry). Jeśli chcemy nieco bardziej zaryzykować możemy typować ilość goli danego zespołu w całym meczu.

Jeszcze większe kursy znajdziemy na zakład, w którym to będziemy typować np. ilość goli danego zespołu w danej połowie. Możemy również typować ilość goli w pierwszej lub w drugiej połowie. Możliwości jest bardzo dużo. Wszystko zależne jest od tego jak bardzo chcemy zaryzykować.

Będąc w temacie goli możemy również typować strzelców goli. Tu jednak należy uważać, ponieważ obok nazwisk niekiedy widnieje kilka kursów. Dlaczego? Ponieważ możemy obstawiać czy dany zawodnik strzeli w ogóle gola w meczy kiedykolwiek, a może strzeli go jako pierwszego lub ostatniego. Właśnie dlatego są różne kursy, dlatego zanim obstawimy warto się upewnić co do typu.

TOP 3 promocji na start u bukmacherów
aktualizacja: 5 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

 

Rodzaje zakładów bukmacherskich na piłkę nożną

Przejdźmy teraz do bardzo pożądanych rodzajów zakładów na piłkę nożną, a mianowicie dokładny wynik meczu. Gdybyśmy mieli dostęp do takich informacji biorąc pod uwagę nawet jeden zespół, który będzie rozgrywał swoje mecze moglibyśmy naprawdę ograć bukmachera.

Szczególnie, kiedy w meczu ma paść więcej goli (co najmniej 3) możemy liczyć na wysokie kursy. O jakich kursach mówimy? 15,00 czy 17,00 to naprawdę wysoki kurs.

Co ciekawe w Internecie, a w szczególnie na Facebook’u znajdziemy wiele osób, które ogłaszają, że znajdą dokładny wynik na dane spotkanie.

Warto uważać na te osoby, które są oszustami. Sami również możemy spróbować typować dokładny wynik, chociaż jest to niezwykle trudne zadanie. Mimo to obstawianie meczy piłki nożnej to bardzo ciekawy sposób na zarobek. Istnieje wiele innych rodzajów zakładów na tę dyscyplinę sportową.

Niektóre mniej ryzykowane, a inne bardzo. Stąd też piłką nożna jest tak bardzo popularna wśród typerów.

 

Jak obstawiać piłkę nożną?

Wielu graczy ze stażem jako pierwszą dobrą radę poda początkującym, aby stawiali pieniądze na tą dyscyplinę sportu, na której się znają.

To z pewnością wielki atut – nasza wiedza. Jednak obstawiając mecze piłki nożnej nie wystarczy wiedzieć, że na boisku mamy dwie bramki i jedną piłkę. To po prostu za mało.

Obstawianie meczy piłki nożnej

Są gracze, którzy zajmują się tylko jedną dyscypliną sportową, jak chociażby piłka nożna, ale też nie obstawiają wszystkiego, ale tylko np. skandynawską piłkę nożną. Przy tym potrafią siedzieć godzinami i analizować jedno spotkanie – czytać fora, artykuły w tamtejszych gazetach, ostatnie gry obydwu drużyn, itp. Oczywiście mając taką „niszę” i zarabiając na niej z pewnością mało kto myśli o graniu chociażby w siatkówkę.

Ale czy warto o tym zupełnie zapomnieć?

Obstawiając mecze większości z nas liczy na zarobek, a ten również istnieje w innych dyscyplinach sportowych. Stąd warto być elastycznym i czasem wyjść spoza kręgu swoich zainteresowań. Ciężko jest znać się na wszystkim, ale po co są płatne typy czy fora internetowe?

Owszem, wielu z Was ma złe zdanie dot. płatnych typów. Ale są ludzie, którzy interesują się jak my daną dyscypliną sportową i chcą na tym dodatkowo zarobić w postaci właśnie płatnych typów.

 

Jak obstawiać mecze piłki nożnej? Kilka rad

Pamiętajmy, że nie musimy wtedy obstawiać wszystkiego co podają, ale czasem kilka typów pozwoli nam zwiększyć zarobek miesięczny.

Na forach internetowych są również gracze, którzy dzielą się swoją wiedzą zupełnie za darmo bo im obstawianie meczy piłki nożnej przychodzi z łatwością i na tym już dawno zarobili nie małe pieniądze. Ale w tym wypadku nie liczmy na to, że zostanie nam wszystko podane jak na tacy. Choć na niektórych z for bukmacherskich znajdziemy oddzielne tematy graczy, którzy prowadzą swoje dzienniki typów i możemy sprawdzić jak im to wychodzi. Dzięki temu możemy sprawdzić ich skuteczność.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Czasem dodają także dokładne analizy, dzięki którym nie boimy się obstawić danego spotkania sportowego. Warto spróbować takiej metody i pod koniec miesiąca przeanalizować swoje zyski, bądź straty w trakcie obstawiania piłki nożnej. Mimo wszystko warto postawić na elastyczność i czasem wspomóc się meczami z innych dyscyplin, które znamy od podszewki.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystamy z plików cookies ale nie gromadzimy danych o odwiedzających.
Gdy zobaczysz tu reklamy firm bukmacherskich czy kasyn to tylko takich które funkcjonują w Polsce legalnie. Hazard uzależnia dlatego jest przeznaczony tylko dla osób powyżej 18 lat. Graj rozważnie. Akceptuj lub Opuść Stronę

Polityka strony