Jak typować mecze

przez Gracz
Jak typować mecze

Codziennie każda osoba, która zajmuje się obstawianiem meczy ma do wyboru co najmniej kilka ciekawych spotkań. Zdarzają się dni, że nie wiadomo co wybrać, a analizę spotkań warto byłoby przeprowadzić choć dzień wcześniej.

Czy warto obstawiać je wszystkie? Nawet po niskich kursach?

Niektórzy są tak rządni sukcesu, że obstawiają kilka meczy co godzinę. W weekendy o to nie trudno, bo oferta na piłkę nożna jest zazwyczaj bardzo imponująca. Tak naprawdę na stronie internetowej bukmachera można siedzieć dzień i noc, ale czy warto? Czy przekłada się to na zarobione pieniądze?

TOP 3 promocji na start u bukmacherów
aktualizacja: 5 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Doświadczenia wielu typerów pokazuje, że nie warto grać wszystkiego jak leci. Stąd pytanie czy lepiej wygrywać mało, a często? Nie.

Jeśli w przeciągu dnia zarobimy na czysto pięćdziesiąt złotych siedząc od rana do wieczora przed komputerem to nie jest to warte naszego czasu i zdrowia. Obstawiając zakłady bukmacherskie możemy liczyć na o wiele większe zyski. Takie zachowanie może być jeszcze akceptowane dla początkujących typerów, którzy dopiero próbują swoich sił w zakładach bukmacherskich i chcą zobaczyć jak działa ta cała machina.

Jeśli nie budujemy swojego kapitału to lepiej wygrać raz, a dobrze. Wystarczy, że dokładnie przeanalizujemy choć jedno spotkanie.

 

Co obstawiać u bukmachera?

Zanim stawiać kilka złotych na kupon, postawmy kilkadziesiąt, albo choć kilkanaście złotych. Dzięki takiemu zachowaniu zauważymy, że nie taki straszne jest typowanie meczy. Poza tym nasza wygrana z pewnością nam zaimponuje i doda skrzydeł.

Nie oznacza to jednak, aby wybrać kolejny pierwszy lepszy mecz. Mimo wszystko to tylko zakłady bukmacherskie i każdy gracz ma swoją taktykę.

Jeśli często przegrywaliśmy to naprawo straciliśmy pewność siebie i stawianie na kupon nawet kilka złotych to dla nas wielkie wydarzenie.

Dlatego często nie ważne jak, ważne, aby nasza strategia przynosiła nam zyski. Jeśli dysponujemy tak dużą ilością czasu, by siedzieć godzinami przed komputerem, wygrywając przy tym kilkanaście złotych dziennie to czemu nie?

Zakłady bukmacherskie dla początkujących

Myśląc zakłady bukmacherskie wielu osobom przychodzą na myśl różne skojarzenia – jedni traktują to jako szansę na łatwy i szybki zarobek, dla innych to hazard, a dla jeszcze innych odskocznia od codzienności.

Odpowiedź wydaje się na pierwszy rzut oka prosta, jednak patrząc na to zagadnienie wielopoziomowe można dojść do nieco innego wniosku. Choć odpowiedź na pytanie, jak typować mecze przez internet jest stosunkowo prosta, to wymaga nieco głębszej analizy w pewnych obszarach.

Po pierwsze, logiczne wydaje się być wybranie jednego lub kilku bukmacherów, którzy oferują najbardziej konkurencyjne kursy. Ważne w tym przypadku jest również zwrócenie uwagi na ofertę i odpowiedzenie sobie na kilka pytań – czy dany bukmacher oferuje interesujące mnie pozycję, czy kursy względem konkurencji są atrakcyjne oraz czy istnieją jakiekolwiek bonusy, które mogłyby zachęcić mnie do założenia konta ?

Co więcej, wraz ze wzrostem zainteresowania tematyką zakładów internetowych nie należy pozostawać głuchym na regulacje prawne. Istotne jest to, aby sprawdzić, czy dany bukmacher posiada zezwolenie na oferowanie usług na terytorium Polski. Takie zezwolenia są publicznie dostępne i wydawane przez Ministerstwo Finansów. Opisywane zagadnienie nabrało szczególnie mocnego wydźwięku w ostatnich latach, w momencie nowelizacji przepisów. Strony zagranicznych podmiotów zaczęły być blokowane.

Po przebrnięciu przez zagadnienia formalno-prawne i wyborze odpowiedniej firmy bukmacherskiej należy założyć konto, które w przyszłości pozwoli na bezproblemowe obstawianie meczy przez internet.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

Założenie konta z reguły nie różni się zbytnio od tworzenia profili na innych stronach internetowych, takich jak na przykład fora.

Różnicą jest to, że praktycznie we wszystkich przypadkach, aby móc typować mecze użytkownik będzie musiał podać szczegółowe dane osobowe. Bukmacherzy wymagają często skanu dowodu osobistego, stąd wcześniej opisywane zagadnienie o zaufaniu i kontroli legalności nabiera większego znaczenia.

Po poprawnej weryfikacji użytkownik ma pełny dostęp do swojego konta i już może typować zakłady bukmacherskie. W tym momencie może przelać środki finansowe za pomocą przelewu bankowego i po zaksięgowaniu ich na koncie może rozpocząć grę.

Jak widać z powyższych rozważań, odpowiedź na pytanie jak typować mecze przez internet nie jest skomplikowana, niemniej jednak wymaga pewnej czujności po stronie użytkownika.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystamy z plików cookies ale nie gromadzimy danych o odwiedzających.
Gdy zobaczysz tu reklamy firm bukmacherskich czy kasyn to tylko takich które funkcjonują w Polsce legalnie. Hazard uzależnia dlatego jest przeznaczony tylko dla osób powyżej 18 lat. Graj rozważnie. Akceptuj lub Opuść Stronę

Polityka strony