Co to są zakłady bukmacherskie?

przez Gracz
Co to są zakłady bukmacherskie?

Każdy fan sportu który coś tam słyszał o obstawianiu meczy u bukmachera zadaje sobie pytanie na starcie na czym polegają zakłady bukmacherskie? A jest to bardzo ciekawe pytanie, na które znajdziemy kilka różnych odpowiedzi.

Dla jednych zakłady bukmacherskie to prawdziwy hazard. Są osoby, które uważają, że nie da się tutaj nic zarobić. Taką zazwyczaj dają opinię o obstawianiu początkujący gracze, którzy wpłacili kilkadziesiąt złotych i postawili na pierwszy lepszy mecz uważając, że jeśli grają niski kurs to kupon musi zostać rozliczony pozytywnie. Niestety to tak nie działa.

Gdyby tak było wielu z nas byłoby już milionerami, a firmy bukmacherskie już dawno by splajtowały.

Zakłady bukmacherskie budzą emocje

Jest też grupa osób, dla których zakłady bukmacherskie to wielka porcja adrenaliny. To często osoby, które nie grają dla zysku. Stawiają one albo duże kwoty albo duże kursy. Dla nich to pewna forma rozrywki. Jeszcze dla innych osób pytanie „na czym polegają zakłady bukmacherskie” ma specjalne znaczenie. To w dużej mierze osoby, które dzięki owym zakładom bukmacherskim żyją. Niekiedy nie stanowią one dla nich adrenaliny czy też miłego spędzenia czasu – są po prostu pracą jak prawie każda inna.

Dla nich to po prostu praca. Faktem jest, że obstawianie meczów stało się bardzo popularne jeśli chodzi o zarabianie w Internecie. Niektórzy potrafią wpłacić 200-400 złotych i dziś czerpać zyski rzędu nawet 100 tysięcy złotych na miesiąc.

Zakłady bukmacherskie dają nam możliwość dość łatwego zarobku. Nie musimy bowiem siedzieć osiem godzin w biurze przez pięć dni w tygodniu w całym miesiącu, by zarobić chociażby minimalną krajową. Jeśli mamy już swoją taktykę i się do niej stosujemy to możemy zarabiać nawet o wiele więcej. Zakłady bukmacherskie mają wiele plusów jeśli chodzi o zarabianie online.

Zarabianie na zakładach bukmacherskich

Po pierwsze zarabiać możemy w domu. Nikt nie mówi nam ile musimy siedzieć przed komputerem, jaką normę musimy wyrobić. Wszystko zależy zupełnie od nas. A w dzisiejszych czasach jest to już bardzo ułatwione – zakłady możemy zawierać przez Internet.

Jeszcze nie tak dawno bukmacherką zajmowali się chłopcy, którzy po szkoli wraz z kolegami udawali się do pobliskiego punktu, by puścić swój kupon. Traktowali to zajęcie w formie zabawy. Dziś niektórzy z nich zajęli się tym na poważnie i zarabiają w domu.

Na czym polegają zakłady bukmacherskie?

Obecnie zakłady bukmacherskie są bardzo popularne, a wszystko dzięki zarabianiu przez Internet. Ludzie do niedawna Internet traktowali jako narzędzi do rozrywki. Dziś dla coraz większej grupy to narzędzie do zarabiania pieniędzy. Poświęcając nieco czasu na analizę danego spotkania lub czytając analizy innych użytkowników, które na niektórych stronach czy forach są za darmo możemy zarabiać pieniądze nie znając zupełnie zawodnika czy drużynę. To zajęcie przynosi jedne z większych zysków. Musimy jednak uważać, bo tak szybko jak się tu bogacimy tak szybko tracimy.

Zaraz po pierwszych przeczytanych artykułach, a właściwie twierdzeniach innych typerów ile to można zarobić następuje kolejne pytanie: na czym polegają zakłady bukmacherskie?

Niektórzy opisują to jako umowę miedzy typerem a firmą bukmacherską. Bukmacher daje nam możliwość puszczenia zakładu na dane wydarzenie. Jeśli będziemy mieli rację i wynik będzie pozytywny to wygrywamy to co postawiliśmy + zysk na czysto, czyli kwota, która mnożona jest przez dany kurs. Jeśli przegrywamy nasze pieniądze po prostu tracimy. Typer musi z góry przewidzieć co wydarzy się w danym spotkaniu sportowym.

Czy wygra drużyna A? Czy padnie więcej niż 2,5 gola?

Tych pytań jest o wiele więcej, wystarczy wejść na stronę jednego z wielu bukmacherów. Możliwości mamy mnóstwo. Obecnie temat jest bardzo popularny i tak naprawdę każdy początkujący może liczyć na solidną dawkę informacji – na czym polegają zakłady bukmacherskie, jak obstawiać piłkę nożną, jak zlecić wypłaty… ?

Pytań jest mnóstwo, ale na każde z nich znajdziemy dziś odpowiedź. Zakłady bukmacherskie pokazują jednak, że teoria to jedno, a praktyka to drugie. Nigdzie nie nabierzemy tak dużego doświadczenia jak obstawiając mecze i korzystając z promocji powitalnych u bukmacherów.

Pamiętajmy przy tym, że nie zawsze od razu musimy robić to na prawdziwe pieniądze. Niektórzy są często z góry źle nastawieni do typowania, ponieważ dla nich jest to czysty hazard. Owszem, na wielu stronach znajdziemy takie opinie. Ale są osoby, które systematycznie zarabiają na zakładach bukmacherskich i nie spędzają na tym całych dni i nocy. Nie są od tego uzależnieni, wręcz przeciwnie.

Patrzenie na mecze nie sprawia im przyjemności. Dla nich to tylko praca i nic więcej. To czy sami dalibyśmy radę najlepiej przetestować na początek na koncie demo. Niekiedy nawet nie musimy zakładać konta u bukmachera. Nasze wyniki zapisujmy chociażby na kartce i pod koniec miesiąca sprawdźmy czy nasza taktyka daje nam zarobek. Jeśli nie to warto nad nią dalej popracować.

I tak naprawdę odpowiadając na pytanie co to są zakłady bukmacherskie powinno się odpowiedzieć, że emocje a dopiero później to pieniądze – przynajmniej dla zwykłego człowieka interesującego się sportem.

Początkujący gracze mają przez to wiele problemów. Jeśli nie potrafimy dać sobie z nimi rady to faktycznie obstawianie meczów może okazać się dla nas hazardem, ponieważ będziemy chcieli pokazać, że potrafimy wygrywać. Kierując się emocjami wybiera się jednak złe typy i dalej brnie się w dołek.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystamy z plików cookies ale nie gromadzimy danych o odwiedzających.
Gdy zobaczysz tu reklamy firm bukmacherskich czy kasyn to tylko takich które funkcjonują w Polsce legalnie. Hazard uzależnia dlatego jest przeznaczony tylko dla osób powyżej 18 lat. Graj rozważnie. Akceptuj lub Opuść Stronę

Polityka strony